2 روش برای ساخت اکانت اینستاگرام آموزش برای وب و موبایل | instafolower

اما میتونید با ابزارهای تغییر آی‌پی پیج خودتون رو به یک حساب فیسبوک (ترجیحا مرتبط به پیج) همگام سازی کنید و بسیار هم پیشنهاد میشه. ممنون میشم توضیحات بیشتری در مورد بخش همکاری با شرکا در اختیار بنده قرار بدید تا بهتر منظورتون رو متوجه بشم. خیر، برای انتخاب نوع اکانت اینستاگرام اول باید اکانت آن را ساخت سپس به بخش تنظیمات آن رفت و از قسمت Account می‌توان نوع اکانت را به سه روش شخصی، تجاری و سازندگان می‌توان مشخص کرد. در مرحله اول باید مرورگر خودتان را باز و به سایت اصلی شبکه اجتماعی اینستاگرام مراجعه کنید. انتخاب گذرواژه برای حساب اینستاگرام خودوقتی گذرواژه را ایجاد کنید، اینستاگرام به شما خوش‌آمد می‌گوید و حالا برای ادامه کار باید تکمیل نام‌نویسی را انتخاب کنید.

مسدود کردن تماس‌ها و پیام‌های یک شماره در اندروید 7

طبق تصویر بالا هر اطلاعاتی که نیاز است را وارد کنید. گزینۀRemember passwordکه تیک آبی خورده است، برای زمانی است که شما می‌خواهید رمزعبورتان در موبایل‌تان حفظ شود و هرباری که وارد برنامۀ اینستاگرام می‌شوید نیاز به درج مجدد آن نباشد. عذر میخوام من در کامپیوتر از طریق سایت وارد اینستاگرام شدم ، با یک ایمیل معتبر هم وارد شدم ولی با اینکه ایمیل برای خودم بود باز اخطار دادو وارد اکانت نشد همه مواردشم صحیح بود جز ایمیل .

از فعالیت در محبوب‌ترین شبکه اجتماعی لذت ببرید

در این مرحله باید در کادر اول، شماره تماس یا ایمیل خودتان را وارد کنید. کادر بعدی مربوط به نام کامل شما است، سپس در کادر بعدی نام کاربری شما قرار می‌گیرد و در کادر آخر هم باید گذرواژه خودتان را وارد کنید. کدی را که به شماره تلفن یا ایمیل شما ارسال می‌شود وارد کنید. رمز عبوری که برای اکانت خود استفاده میکنید باید ترکیبی از حروف و اعداد باشد. پیشنهاد ما این است که از کاراکتر های خاص نظیر @ و … نیز در رمز عبور خود استفاده کنید و آن را در اختیار شخص دیگری قرار ندهید.

  • بخش تبلیغ ویژه در اینستاگرام برای کاربران ایرانی در دسترس نیست و نمیتونید از این ویژگی استفاده کنید.
  • در صورت بروز هر مشکل یا سوالی، می‌توانید با کارشناسان موبایل کمک تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.
  • شماره تماسی که با آن قصد ایجاد اکانت دارید نباید قبلا توسط شخص دیگری در اینستاگرام استفاده شده باشد.
  • در این مقاله شما یاد گرفتید که چگونه با گوشی و کامپیوتر خود اکانت اینستاگرام بسازید.
  • ولی اگر در تصویر زیر دقت کنید، گزینه‌ای به نام تغییر نام کاربری یا Change Username می‌بینید.
  • روش های ساخت اکانت اینستاگرام بسیار متنوع هستند؛ شما می توانید به‌راحتی با موبایل در دستتان این کار را انجام دهید و یا با استفاده از کامپیوتر شخصی اکانت اینستاگرام بسازید.
راه دیگری که برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر وجود دارد، درست همانند نسخه اپلیکیشن موبایلی این شبکه اجتماعی است. البته برای ساخت اکانت اینستاگرام گزینه دیگری هم وجود دارد که وارد شدن توسط اکانت فیسبوک است. فیسبوک کمپانی مالک اینستاگرام است و اگر در این شبکه اجتماعی اکانت داشته باشید، با استفاده از آن می‌توانید نسبت‌به ساخت اکانت در اینستاگرام هم اقدام کنید. اگر جزو افرادی هستید که نحو ساخت اکانت در اینستا را بلد نیستید جای نگرانی نیست زیرا در ادامه این مقاله آموزش میتوانید به اطلاعات مربوط به ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر دسترسی داشته باشید. در مجموع آموزش ساخت اکانت در اینستاگرام در بالا داده شد و همانطور که مشاهده کردید فرایندی بسیار ساده داشته و تقریبا کمتر از پنج دقیقه از شما زمان خواهد برد. نکاتی که در بالا جهت ساخت اکانت ذکر کردیم بسیار با اهمیت بوده و سعی کنید آن ها را رعایت کنید.

http://buy-tshirt.irالبته مجله خبری اینستاگرام فالوور خودم این است که پس از ثبت‌نام، هم ایمیل و هم شماره موبایلتان را از بخش پروفایل اضافه کنید. حال در صفحه بعد (چه شماره تلفن و چه ایمیل وارد کرده باشید) ، باید یک نام و یک رمز عبور برای حساب کاربری اینستاگرام انتخاب کنید . پس از اینکه حساب کاربری خودتان را در اینستاگرام ساختید، می‌توانید اطلاعاتتان را ویرایش کنید، برای پروفایلتان عکس انتخاب کنید و درنهایت می‌توانید دوستان و اعضای خانواده خود را دنبال کنید.