2 روش برای ساخت اکانت اینستاگرام آموزش برای وب و موبایل | instafolower

بنابراین با زدن گزینه انتخاب از کتابخانه به گالری گوشی خود هدایت خواهید شد. افزودن عکس نمایه یا انتخاب عکس پروفایل هم یکی از اقداماتی است که همین حالا می‌توانید آن را انجام دهید و یا انجام آن را به بعد موکول کنید. در صورتی که فعلا تمایلی به انتخاب تصویر پروفایل خود ندارید روی گزینه Skip بزنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، اینستاگرام مخاطب‌هایی که در موبایلتان ذخیره شده را برای فالو کردن پیشنهاد می‌کند.

http://buy-tshirt.irمجله خبری اینستاگرام فالوور اکانت اینستاگرام با کامپیوتر و ساخت اکانت با موبایل، دو روش اصلی برای ایجاد اکانت در اینستاگرام است. اگر می خواهید برای مقاصد مختلفی، اکانت های زیادی بسازید، حتماً از روش ساخت اکانت اینستاگرام بدون شماره موبایل و با ایمیل استفاده کنید. برای ایجاد اکانت اینستا با موبایل دقیقا همان مسیری که در کامپیوتر طی نموده اید را باید دنبال کنید که تفاوتی در این زمینه نخواهید داشت. پیشنهاد میشود جهت انجام اینکار از کامپیوتری استفاده کنید تا نمایش اطلاعات و ایکون های مربوط با سایز بزرگتری برایتان نمایان شود. در این زمینه وبسایت پلازا با بررسی تمامی موارد در زمینه ساخت حساب اینستا قصد دارد به شما در این زمینه کمک نماید که اگر با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید در بخش نظرات باما همراه باشید.

  • اگر قصد این کار را دارید Connect to Facebook را بزنید و در غیر این صورت بر روی skip کلیک کنید تا وارد مرحله بعدی شوید.
  • در این گام باید تاریخ دقیق تولد (روز، ماه و سال) خودتان را مشخص کنید.
  • همچنین در ادامه میتوانید به اطلاعات مربوط به ساخت اکانت با گوشی دسترسی داشته باشید که تفاوت چندانی با یکدیگر نخواهند داشت اما برای راحتی شما عزیزان آموزش ساخت با گوشی نیز در ادامه قرار گرفته است.
  • بعد از این‌که Next را زدید، باید کدی که به شماره همراهتان اس ام اس شده یا ایمیل آمده را در کادر زیر وارد کنید.
  • مراحل ایجاد حساب اینستاگرام در گوشی‌های اندرویدی و آیفون یکسان است.

با وجود اینکه هم اکنون افراد بسیار زیادی از اینستاگرام استفاده می‌کنند، ممکن است عده‌ای از کاربران اطلاعات دقیقی در مورد نحوه ثبت نام و استفاده از این شبکه اجتماعی نداشته باشند. اما در مقاله آموزش ساخت اکانت فقط آموزش ساخت اکانت شخصی قرار داده شده بود. اگر نحوه ساخت یکی هست و یا نکته خاصی دارد به نظرم باید توی این مقاله اشاره‌ای می‌شد.

آیا ادغام اکانت‌های اینستاگرام ممکن است؟

اگر عکس‌تان آماده است، Add a Photo را انتخاب کنید و عکس موردنظر را روی گالری گوشی همراه خود، بارگذاری کنید. اگر به هر دلیلی عکسی برای بارگذاری برروی پروفایل اینستاگرام ندارید، می‌توانید گزینۀ Skip را بزنید. در این کادر از شما ایمیل یا تلفن همراه خواسته می‌شود؛ توصیۀ ما این است که حتماً حساب کاربری‌تان را با ایمیل بسازید.

استفاده از یک ماده عجیب در ساخت گالکسی S22 اولترا

آموزش صفر تا صد ساخت اکانت اینستاگرام به صورت تصویری و ویدیویی + نکات مهم ساخت حساب اینستاگرام رو یاد میگریم. در نظر داشته باشید که مراحل آموزش ساخت اکانت اینستاگرام در اندروید و آموزش ساخت اینستاگرام از آیفون هیچ تفاوتی با هم ندارد. در صفحه‌ای که پیش روی خود مشاهده می‌کنید، باید اطلاعاتی مثل شماره موبایل یا ایمیل، نام، نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. در نظر داشته باشید که به جز نام اصلی، سایر اطلاعات را هر چند بار که خواستید می‌توانید بعدا تغییر دهید. در این مقاله، با مراحل ساخت حساب کاربری اینستاگرام با کمک گوشی هوشمند آشنا خواهید شد.