5 مورد از بهترین روش های چاپ تیشرت + مزایا و معایب آنها

این دو رقیب تا مدت ها در دادگاه های هلند و در مطبوعات بین المللی با هم جنگیدند.پس از اینکه PPR گوچی را خرید، همچنان به پیگیری قضایی ادامه داد تا اینکه در نهایت ال و ام هاش را مجبور کرد در ۱۰ سپتامبر ۲۰۰۱ به رأی دادگاه تن دهد و در نهایت این PPR بود که کنترل کامل گوچی را به دست آورد.در سال های بعد، دی سول و فورد با فکر آزادتر به گسترش گوچی کمک خرید اینترنتی تیشرت مردانه کردند. این حرکت در دادگاه هلند کاملا قانونی به حساب می آمد.فرانسوا پینو که رقیب فرانسوی آرنو بود به کمک گوچی آمد. در این زمان تام فورد، مدیرعامل شرکت بود و همراه با دومینیکو دی سول، کاملا برند را احیا کرده بودند. زیرا این کار به بافت پارچه تیشرت آسیب میرساند. در سال ۱۹۸۱ گوچی برای اولین بار لباس های آماده برای پوشیدن را در سالا بیانکا در فلورانس به نمایش گذاشت که موفقیت زیادی به دست آورد.این آغاز دوره ای بود که گوچی دیگر آن برند درخشان و فوق العاده نبود؛ زیرا به دلیل شرایط اقتصادی به تولید محصولات ارزان تر و غیرانحصاری روی آورده بود.

زیرا سایز تیشرت در خوشتیپی تأثیر زیادی میگذارد. ممکن است قبل از خرید بهترین برند تیشرت مردانه، به این مسئله فکر کنید که چه رنگ لباسی مناسب می باشد یا بهترین تیشرت مردانه کدام است؟ حال که اصول اولیه ترکیب رنگ در پوشاک مردانه را آموختید باید بتوانید این اصول را به درستی در لباسهای خود پیاده کنید. به این ترتیب محصولاتشان فروش بیشتری پیدا کرد.در سال ۱۹۴۵ با پایان جنگ جهانی دوم، کیف های سویتر (Suiter) تاشو که همان کاناپا بود ولی در داخل آویز لباس داشت، در میان افسران ارتش بریتانیا که رم را اشغال کردند محبوب شد.دو سال بعد، گوچی اولین کیف دسته داری را که در آن زمان 0633 نامیده می شد و دسته آن از بامبو ساخته شده بود به بازار عرضه کرد.

اما چیزی که یک مرد شیکپوش و بااستعداد در فشن را از دیگر آقایان متمایز میکند توانایی او در ترکیب کردن این رنگها است نه این که هر روز بخواهد با همان تیپ و رنگهای تکراری در محیط کار خود حاضر شود. در غیر این صورت آن حس تحریک ایجاد می کنند که باعث می شود هر قطعه ای از لباس بلافاصله ارزان شود. پلی استر و پارچههای نایلونی نیز جزو لباسهای ارزان قیمتی محسوب میشوند که بهتر است در لباسهای راحتی از آنها دوری کنید، اما در لباسهای مجلسی برای استفاده چند ساعته میتواند به کار رود. الگوی این روسری به نمادی تبدیل شد که بعد از آن مدیران خلاق خانه گوچی ازجمله فریدا جیانینی و الساندرو میکله در مجموعه آریا دوباره از آن استفاده کردند:در سال ۱۹۷۲، گوچی فروشگاهی را در توکیو باز کرد. در سال ۱۹۹۴ او را به عنوان مدیر خلاق برند منصوب کردند.

مارک لی در سال ۲۰۰۹ این شرکت را ترک کرد و پاتریزیو دی مارکو، مدیر بوتگا ونتا، جانشین او شد. در زمان موسولینی که چرم پیدا نمی شد، گوچی از ابریشم و کنف محصولاتش را تهیه می کرد. “اصل بودن کالا” ، “ارسال رایگان و سریع” و “گارانتی بازگشت” از ویژگیهای مهم پوشاک استانبول میباشد و سعی بر آن داریم تا روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاییم که بتوانیم نیاز همهی افراد جامعه با هر میزان قدرت خرید و هر نوع سلیقه را در خرید محصولات گروه پوشاک زنانه و مردانه و اکسسوری مرتفع کنیم. اگر به قسمت لباس مردانه در فروشگاهها نگاه کنید تنوع رنگ زیادی را مشاهده نمیکنید در حالی که در قسمت پوشاک زنانه این تنوع بسیار بالاتر است و تقریبا در هر رنگی میتوان لباسی را پیدا کرد. اگر به بخش تیشرت های لاکچری رگال من مراجعه کنید، تنوع تیشرتها در رنگ مشکی را مشاهده خواهید کرد که دلیل آن استقبال بالای مخاطبین است. با گذشت زمان و استقبال مردم، این برند تصمیم به ساخت کارخانه تولیدی پوشاک مطابق با استانداردهای جهانی نمود و در نهایت این کارخانه در سال ۱۳۹۳ در شهرک صنعتی پرندک افتتاح گردید.

شیب ناحیه شانه این تیشرتها پایینتر از یقه است و آستینها نیز شیب رو به پایینی دارند. انتقادات و پیشنهادات خود را نیز در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. ما توجه ویژهای به خانمها و آقایان سایز بزرگ کردیم و لاین تولید و فروش سایز بزرگ را به مجموعه اضافه کردیم و اکنون با راهاندازی فروشگاه آنلاین در نظر داریم کالاهای خود را بصورت مستقیم و با تخفیفهای استثنایی و قیمتهای بسیار مناسب در اختیار خریداران محترم قرار دهیم. در سال ۱۹۵۱، جیووان باتیستی جورجینی که یک اشراف زاده فلورانسی بود و با صنعت خرده فروشی آمریکا ارتباطاتی داشت، از گوچی دعوت کرد تا مجموعه اش را در یک نمایشگاه کوچک برای خریداران آمریکایی و روزنامه نگاران در اروپا برای نمایشگاه های مد پاریس ارائه دهد. مائوریتزیو رویای بازگرداندن مجدد برند به روزهای درخشانش را داشت و خیلی تلاش کرد ورق را برگرداند.در سال ۱۹۸۹، مائوریتزیو با بانک سرمایه گذاری مستقر در بحرین و شرکت مدیریت دارایی اینوست کرپ (Investcorp) شروع به همکاری کرد. بین ژوئن ۱۹۹۸ و فوریه ۱۹۹۹، رئیس گروه ال و ام هاش، برنارد آرنو، شروع به جمع آوری سهام گوچی کرد و در نهایت ۳۴.۴ درصد از سهام آن را به چنگ آورد؛ چیزی که دی سول و تام فورد به شدت با آن مخالف بودند.

در فلورانس هم پائولو گوچی کوچک ترین پسر آلدو، به عنوان طراح زیر نظر عمویش واسکو شروع به کار کرده بود و به این ترتیب این تجارت خانوادگی روزبه روز بیشتر گسترش می یافت. البته این لباس در طرح های متنوعی برای دخترانه موجود می باشد. یک لباس دکلته دخترانه طرحدار میتواند گزینه بسیار مناسبی هم برای هدیه باشد . رنگهای روشن به طور کلی انتخاب مناسبی برای موقعیتهای رسمی و شغلی نیستند و اگر دوست دارید جدی گرفته شوید و متناسب با عرف اجتماع لباس بپوشید این نکته را مد نظر داشته باشید. علت این است که این رنگها رنگهای پایه مناسبی هستند و به راحتی میتوان آنها را با رنگهای دیگر برای کفش و کراوات و … لزومی ندارد به اندازه هنرمندان و طراحان لباس درباره رنگها بیاموزید و دانستن چند اصل پایه و اساسی اما تعیین کننده میتواند در افزایش درک و آگاهی شما درمورد رنگها کمک کننده باشد. اصل تضاد: در چرخ رنگ هر دو رنگی که در جهت مقابل یکدیگر قرار گرفتهاند رنگهای متضاد همدیگر هستند. در لباس هایی که رنگ آنها قابل تفکیک نبوده، کد بندی شده است و جهت انتخاب حتما کد لباس مورد نظر خود را بادقت انتخاب نمایید.

سه گانه رنگ: رنگهایی که در سه جهت متقارن و با فاصله یکسان از هم در چرخ رنگ قرار گرفته باشند ترکیبی بسیار هماهنگ و متعادل به وجود میآورند که نه مانند ترکیب همجواری تکراری است و نه مانند ترکیب متضاد چشمگیر و جسورانه. پیراهن سفید با کت و شلوار خاکستری مانند یک بوم خالی عمل میکند که هر رنگی روی آن قابل استفاده است، مشابه همین مورد هم در پیراهن سفید و کت سرمهای رخ میدهد که زمینه را برای استفاده از رنگهای گرم و تند فراهم میکند. هر نوع طرح با هر نوع پیچیدگی با این روش بر روی تیشرت دخترانه قابل چاپ است. شاید دوندهای میخواهد لباس سبکتر بپوشد یا طرفدار تناسب اندام بدون توجه به نوع فعالیت، تمایل دارد که هر روز خوب به نظر برسد.

شستشوی این نوع چاپ معمولا محدودیت خاصی ندارد اما باید سعی شود در هنگام چاپ تیشرت پشت و رو شود و همچنین از آب گرم استفاده نگردد. تولید کنندگان ایرانی در زمینه تیشرت مردانه که ارزان ترین محصول را تولید می کنند؛ اگر بازار های بین المللی را می شناختند؛ به راحتی می توانستند، از این فرصت استفاده کرده و زمینه صادرات را به کشور های مختلف فراهم کنند. به همین علت ،اکثر افراد به دنبال فروشگاه برند های معروف لباس مردانه در تهران میباشند که محصولات خود را از برترین تولیدی پیراهن پلاتین در سراسر جهان تامین کند . این برند که با نام CK نیز شناخته میشود، توسط طراح معروف آمریکایی کلوین کلاین تأسیس شد ولی در حال حاضر متعلق به شرکت پیویاچ میباشد. تو چینز (2 Chainz)، رپر مشهور، طرفدار دوآتشه این برند است؛ جمله معروف او این است: «وقتی مردم، مرا در فروشگاه گوچی دفن کنید».

این روزها تنوع تیشرت در بازار بسیار زیاد شده است، بنابراین می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود بهترین مدل را انتخاب نمایید. بنابراین در انتخاب لباس مردانه باید مواردی را رعایت کنید تا بتوانید با هزینه ای مناسب بهتری لباس را برای خود خریداری نمایید. برای خرید تیشرت و پولوشرت مردانه می توان از خدمات “سایت نوبشو” به عنوان یکی از بزرگترین موتورهای جستجو کالا استفاده نمود و در آن افزون بر بازدید از انواع تیشرت و پولوشرت مردانه و بررسی ویژگی ها و قیمت تیشرت مردانه، خریدی آسان و به صرفه را نیز تجربه نمود. این ها همچنین قیمت تیشرت مردانه را بر اساس، طرح، رنگ، کیفیت، اندازه و برند تعیین می کنند که سپس آن محصول بازار می نمایند.

صندل تابستانی مردانه جزو پرفروش ترین اقلام در بین پوشاک آقایان می باشد که در فصل تابستان به فروش می رسد. با گذشت زمان تنش هایی بین مدیریت جدید با فورد و دی سول اتفاق افتاد. این سه مدل رایجترین انواع تیشرت ها هستند البته نمیتوان از مدل های جدید و ترکیبی که هرروز به بازار می آیند یا مدل های قدیمیتر همچون یقه ایستاده، دیپلمات،… این بخش شاید برای خیلی از آقایان جدید و تا حدی پیچیده به نظر برسد اما برای داشتن یک استایل سطح بالا و شیک نیاز به شناخت ویژگیهای همه رنگها را دارد و اگر این ویژگیها را درست نشناسید احتمال این که از رنگها اشتباه استفاده کنید و تیپ خود را شلوغ و خراب کنید وجود دارد. اگر رنگی که برای ترکیب لباسهای خود انتخاب کردهاید روی چرخ رنگ هیچ کدام از ارتباطهای گفته شده را با یکدیگر ندارند به احتمال زیاد ترکیب زیبایی با هم به وجود نخواهند آورد و باید در استفاده از آنها تجدید نظر کنید البته به خاطر داشته باشید که ترکیب لباس حاوی رنگهای مختلف هیچ اشکالی ندارد به شرط این که رنگهای درستی را با هم به کار برده باشید. اولین نکته و مهم ترین نکته ای که باید در هنگام خرید پوشاک مردانه آن را رعایت کنید انتخاب لباسی است که با سایز شما هماهنگ بوده و نه زیاد تنگ و نه زیاد گشاد باشد.