5 گام برای ارتقای کسب و کار خود به سطح بعدی


داشتن یک کسب و کار کوچک در هر زمانی کار سختی است، چه برسد به همین الان. در واقع، برای بسیاری از مالکان، تأثیر ترکیبی همه‌گیری و بحران هزینه زندگی احتمالاً چالش‌برانگیزترین شرایط اقتصادی است که تا به حال تجربه کرده‌اند. من خودم به عنوان یک صاحب کسب و کار، با راه اندازی شرکت خودم، Tala، کمی بیش از 3.5 سال پیش، می توانم تأیید کنم که قطعاً یک چالش بوده است!

اما اینجا چیزی است که کمی از عذاب و تاریکی کمتر است! علیرغم همه ابهامات، 33 درصد از صاحبان مشاغل کوچک بریتانیا می گویند که اولویت آنها برای ماه های آینده نه تنها متعادل کردن کتاب بلکه دستیابی به رشد نیز است. و 37 درصد از ژنرال Z ها ادعا می کنند که می خواهند یک کسب و کار راه اندازی کنند تا پول بیشتری برای مقابله با افزایش هزینه های زندگی به دست آورند.

بنابراین، با تمام این جاه طلبی‌ها، در اینجا پنج نکته اصلی من برای موفقیت در کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد، چه تازه شروع کرده‌اید یا به دنبال ارتقای شرکت خود به سطح بعدی باشید…

از محتوای خود کاملاً راضی باشید

امروزه، بیشتر مردم نمی‌خواهند مطالبی را که تماشا می‌کنند یا می‌خوانند شبیه یک تبلیغ باشد، بلکه می‌خواهند این احساس را داشته باشند که انگار دارند با دوستشان صحبت می‌کنند. این بدان معناست که آنها در واقع به محتوای ارگانیک ساخته شده بسیار شبیه به محتوای پولی پاسخ می دهند. بنابراین، به جای اینکه مستقیماً به سمت تبلیغات پولی بروید، محتوای بازاریابی خود را به صورت ارگانیک در فیس بوک یا اینستاگرام خود ارسال کنید تا ببینید مخاطبان شما با چه چیزی بیشتر درگیر هستند. سپس می‌توانید بهترین عملکرد را با برخی از تبلیغات پولی پشتیبان کنید و هزینه‌های پرداختی خود را در زمان واقعی به تناسب تقاضا تخصیص دهید، مانند خاموش کردن آگهی در زمانی که موجودی کم است و بهترین محصول بعدی را تبلیغ کنید. همه اینها به این معنی است که شما فقط بودجه بازاریابی خود را صرف محتوایی می کنید که مطمئن هستید تأثیر درستی بر مشتریان شما خواهد داشت.

در کاری که انجام می دهید و چگونه … اما نه چرا

نوآوری شریان حیات هر کسب و کار کوچک است زیرا به این معنی است که شما دائماً در حال حرکت به جلو و کشف راه‌های جدید و بهتر برای ارائه خواسته‌های مشتریان خود هستید. اما اگر به دنبال هدف قرار دادن یک بازار جدید، آزمایش یک محصول جدید یا آزمایش روشی جدید برای کار هستید، در وهله اول دلیل راه اندازی شرکت خود را از دست ندهید. مردم تمایل به خرید دارند به کسب و کار شما نه فقط از جانب کار تو. بنابراین، هر تغییری که برای رشد تصمیم دارید انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که هر فردی که به صفحه شما می‌آید می‌داند ماموریت کسب و کار شما چیست. اکنون بیش از هر زمان دیگری، این آنها هستند که باعث بازگشت مشتریان شما می شوند.

بهره وری خود را افزایش دهید نه ساعات کاری خود را

چند بار می شنوید که به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، باید هر روز از هر هفته هر سال کار کنید. این همیشه درست نیست (اگرچه مسلماً دوره هایی از آن وجود دارد!). در واقع، این نوع فرهنگ شلوغی می تواند شما را بسوزاند. نکته کلیدی این است که با زمانی که صرف کار می کنید بهره وری بیشتری داشته باشید. بنابراین، به جای لیست کارهای طولانی بدون زمان بندی، سعی کنید روز خود را به دو دسته سریع (<5 دقیقه)، وظایف (5-30 دقیقه) و پروژه ها (30+ دقیقه) و سه چیز غیرقابل مذاکره که باید به آنها برسید تقسیم کنید. این باید شامل مسدود کردن زمان خاصی برای مدیر و موارد شخصی مانند سرگرمی ها باشد. انجام این کار به شما کمک می کند تا به جای گرفتار شدن در جمع آوری برنده های سریع و آسان برای اعلام در رسانه های اجتماعی برای قدردانی بیشتر، روی چیزهایی تمرکز کنید که واقعاً برای موفقیت بلندمدت کسب و کار شما اهمیت دارد و به شما کمک می کند تا در چیزهایی که دارید جا بیفتید. عشق هم

اگر به دنبال افزایش دادن هستید آماده باشید

تامین مالی به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک می تواند سخت باشد، به خصوص اگر شما یک زن هستید. در واقع، به ازای هر 1 پوند سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز در بریتانیا، کمتر از 1 پوند به تیم‌های مؤسس کاملاً زن تعلق می‌گیرد در حالی که 89 پوند برای تیم‌های تماماً مرد است. این تکان دهنده است – و چیزی که سرمایه گذاران و سیاست گذاران باید در اسرع وقت به آن رسیدگی کنند. با این حال، آنچه برای همه صادق است این است که افزایش سرمایه چیزی نیست که شما فقط بتوانید از آن حمایت کنید. درعوض، شما نیاز به یک دانش تیز از کسب و کار خود دارید، یک چشم انداز روشن از جایی که می خواهید بروید و آماده باشید تا هر پنی را که قرار است خرج کنید، مدل کنید. وقتی پیشنهاد خود را ارائه می کنید، خودتان باشید زیرا مردم روی افراد سرمایه گذاری می کنند نه فقط ایده ها. و اگر مقداری علاقه دارید، به یاد داشته باشید که به این فکر کنید که آیا سرمایه گذار برای شما مناسب است یا خیر. همیشه از دل خود پیروی کنید.

از کمک استفاده کنید

کمک گرفتن به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک اعتراف به شکست نیست، بلکه فقط هوشمندانه است – به خصوص در زمان‌های سختی که اکنون در آن هستیم. استفاده از ابتکاراتی مانند طرح وام بازیابی دولتی یا برنامه های مهارت های دیجیتال را در نظر بگیرید. برای برقراری تماس های مفید و ملاقات با افرادی که می توانید از آنها بیاموزید، به یک شبکه محلی کسب و کار کوچک بپیوندید. و اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که در اطراف بیرمنگام، منچستر یا ادینبورگ قرار دارید، با دریافت نقدی از پیشنهاد متا برای آموزش مهارت های دیجیتال رایگان و فضای اداری برای زمستان در fb.me/، مقدار زیادی از انرژی و هزینه های عملیاتی خود را صرف کنید. Goodideasstudios

گریس بورلی بنیانگذار برند بسیار موفق پوشاک فعال پایدار Tala است. برای کمک به صاحبان مشاغل کوچک برای عبور از عدم قطعیت فعلی، او در Meta Good Ideas Studios سخنرانی خواهد کرد، مجموعه ای از رویدادها که در آن رهبران کسب و کارهای کوچک در بیرمنگام، منچستر و ادینبورگ می توانند در پانل ها، گفتگوها، کارگاه ها و آموزش های دقیق شرکت کنند تا به آنها کمک کند تا کسب و کار خود را توسعه دهند. ، در درجه اول آنلاین.

منبع