Derya Matras برای رهبری متا در شمال اروپا

دریا ماتراس، معاون متا در امور خاورمیانه، آفریقا و ترکیه، پس از استیو هچ، مسئولیت اضافی رهبری اروپای شمالی – شامل بریتانیا، ایرلند و کشورهای شمال اروپا را بر عهده خواهد گرفت. اعلامیه که او اواخر امسال شرکت را ترک خواهد کرد.

Derya در اکتبر 2015 به شرکت ملحق شد و اخیراً متا را در بیش از 70 کشور در خاورمیانه، آفریقا و ترکیه رهبری کرده است. او یک مهندس تحصیلات است و نزدیک به 25 سال تجربه در صنایع مواجهه با مصرف کننده و مشاوره مدیریت، از جمله McKinsey & Company دارد.

– دریا ماتراس، معاون خاورمیانه، آفریقا و ترکیه در متا

منبع

من بسیار متواضع و هیجان زده هستم تا این مسئولیت جدید را بر عهده بگیرم. من مشتاقانه منتظر آشنایی با تیم ها و شرکای سراسر منطقه و کمک به کسب و کارها در هر اندازه ای هستم که از پلتفرم های ما برای رشد و ایجاد شغل استفاده کنند.”

– انجی گیفورد، معاون EMEA در متا

من خوشحالم که Derya Matras، معاون رئیس جمهور ما در خاورمیانه و آفریقا، مسئولیت اضافی رهبری اروپای شمالی را بر عهده خواهد گرفت. Derya از سال 2015 یکی از اعضای ارزشمند تیم رهبری EMEA بوده است، با سابقه قوی در رهبری و ایجاد رشد پایدار. من می دانم که او همچنان به موفقیت های بزرگی که او این مسئولیت جدید را بر عهده می گیرد، ادامه خواهد داد.”