#FlexNaija در نیجریه راه اندازی شد: اولین رویداد واقعیت ترکیبی در نوع خود برای سازندگان آفریقایی

«جامعه سازندگان اینجا در نیجریه و در سراسر آفریقا هیجان انگیز است که شاهد باشیم، این سازندگان مرزها را جابجا می کنند و واقعاً تأثیری جهانی دارند. ما می دانیم که جوامع خالق با فناوری هایی که فرصت های بی حد و حصری را ارائه می دهند، به فراگیرتر و الهام بخش تر کردن دنیای متا کمک خواهند کرد. “Flex Naija” جشنی است که نشان می دهد چگونه جوامع می توانند مرزهای خلاقیت و ارتباط اجتماعی را به صورت فیزیکی و آنلاین جابجا کنند. این کمپین تعهد متا را در حمایت از مبتکران و خالقان آفریقایی به روش‌های جدید برای بیان خود تقویت می‌کند و ما از ادامه این سفر برای نشان دادن قدرت همکاری در متاورس هیجان‌زده هستیم.

– Ineke Paulsen، مدیر بازاریابی EMEA در Meta

NFT روی دستگاه

سازندگان آفریقایی روی صحنه می روند

آفریقا برای ما در متا مهم است، ما به سرمایه گذاری در سراسر منطقه ادامه می دهیم و متعهد به ایجاد و ساخت فناوری هایی هستیم که به مردم کمک می کند با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشند و کسب و کار را رشد دهند. ما می بینیم که فناوری هر روز به مردم فرصت های جدیدی برای تبدیل شدن به کارآفرینان و تولیدکنندگان محتوا می دهد و معتقدیم که متاورس در اینجا نقش بزرگی دارد. «#FlexNaija» گام مهمی در این سفر است که نشان می‌دهد چگونه جوامع می‌توانند، و مرزهای خلاقیت و ارتباط اجتماعی را به صورت فیزیکی و آنلاین پیش می‌برند.»

هنرمندی که روی صحنه اجرا می کند

منبع – Derya Matras، معاون متا در خاورمیانه، آفریقا و ترکیه

این رویداد در لاگوس، نیجریه، بیش از 300 خالق و تأثیرگذار را گرد هم آورد تا وارد یک تجربه چند حسی شوند و فناوری‌هایی را با هدف الهام بخشیدن به ارتباطات و خلاقیت‌های جدید در متاورس کاوش کنند، از جمله:

در کنسرت #FlexNaija، قدرت های موسیقی تنی، آیرا استار و سانتی با استفاده از فیلترهای AR سفارشی با اجراهای فراگیر و تعاملی روی صحنه رفت. سازندگان در نیجریه و سراسر آفریقا توانستند از این تجربیات با دوستان خود در متاورژن لذت ببرند و راه‌های جدیدی برای ابراز وجود و ارتباط با جوامع خود کشف کنند.

ما میزبان سازندگان برتر نیجریه ای در سراسر موسیقی، هنر، مد، فناوری و کمدی به عنوان بخشی از کمپین #FlexNaija خود بودیم، یک رویداد واقعیت ترکیبی در نوع خود که خلاقیت و تخیل را به عنوان کلیدهای اصلی به نمایش می گذارد. متاورس.

شخصی که تلفنی با NFT روی صفحه در دست دارد

کلیدهای متاورس