Just For Laughs کمدی «محاطره شده» را ویژه به Horizon Worlds می آورد

ما همچنین با Just For Laughs شریک شدیم تا تحسین شده آنها را به ارمغان بیاوریم چهره های جدید ویترین اکتشاف به VR. در طول سال‌ها، این ویترین تعداد زیادی از ستاره‌های کمدی در سطح جهانی را در کانون توجه قرار داده است. کوین هارت و جو کوی به امی شومر و کمیل نانجیانی. این نمایشگاه پنج قسمتی از 4 اکتبر هر هفته در Horizon Worlds پخش می شود و تقریباً 50 کمدین جدید و جدید را به جامعه Quest معرفی می کند.

منبع نمایش بدون فیلمنامه، فیلمبرداری شده در فقط برای خنده جشنواره کمدی در مونترال، با حضور کمدین های مشهور نیکول بایر، نیکی گلیزر، پیت هلمز، فورچون فیمستر، موشه کاشر، ناتاشا لگرو و طوفان موسی. این فیلم درون دور تنظیم شده است، قالبی که در آن تماشاگران صحنه را احاطه کرده و جوک‌ها را القا می‌کنند.

احاطه شده در تاریخ 9 سپتامبر ساعت 6:00 بعد از ظهر به وقت محلی در Horizon Worlds پخش خواهد شد. برای تماشا، باز کنید جهان های افق، به مکان هاب بروید و به سمت ساختمان بروید احاطه شده. همچنین می توانید رویداد را از منوی اصلی Horizon Worlds جستجو کنید. حساب متا خود را ایجاد کنید به RSVP و شرکت در رویداد اینجا.

اگر هدست Meta Quest 2 ندارید، می‌توانید نمایش را در Just For Laughs هم تماشا کنید. فیس بوک یا اینستاگرام حساب کاربری یا از طریق قابلیت Watch Together در مسنجر. اگر نمایش را هنگام نمایش از دست دادید یا فقط می‌خواهید دوباره آن را تماشا کنید، بازپخش‌های درخواستی را در Horizon Worlds و در نسخه‌های بعدی در دسترس خواهیم داشت. Oculus TV.

امروز، ما اعلام می کنیم احاطه شده، یک کمدی فراگیر ویژه که پخش خواهد شد جهان های افق.