Marne Levine پس از 13 سال متا را ترک می کند. نیکولا مندلسون و جاستین اوسوفسکی مسئول فروش و مشارکت هستند

نقش گسترش یافته نیکولا به عنوان رئیس گروه تجاری جهانی اکنون شامل نظارت بر مشارکت های جهانی و مهندسی می شود و او یک سازمان واحد رو به مشتری را رهبری می کند که از شرکای ما و رشد آنها در سطح جهانی پشتیبانی می کند. نیکولا همچنین به رهبری گروه تجاری جهانی ادامه خواهد داد – روابط شرکت با بازاریابان و آژانس های برتر برای همه خانواده برنامه های متا – و ادغام این تیم ها باعث تقویت تجارت تبلیغات ما، ایجاد کارایی عملیاتی و بهبود اجرا در نحوه حمایت از شرکای خود می شود. .

جاستین که اکنون رئیس بخش فروش آنلاین، عملیات و مشارکت است، وظایف خود را گسترش خواهد داد تا اکنون شامل درآمدزایی شود و فروش و عملیات ما را با تمرکز بر رشد کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در پلتفرم هایمان هدایت کند. او همچنان بر تیم Content Partnerships نظارت خواهد کرد که به مردم کمک می کند تا جالب ترین، مرتبط ترین و شخصی سازی شده ترین محتوا را در فیس بوک و اینستاگرام کشف کنند.

«مارن از اجرای سیاست‌های جهانی گرفته تا رشد کسب‌وکار اینستاگرام به عنوان اولین مدیر ارشد اجرایی، تا رهبری تیم‌های تبلیغاتی و مشارکت‌های تجاری، رهبر فوق‌العاده‌ای در متا در 13 سال گذشته بوده است. خاویر گفت: من از شراکت ما، تعهد او به متا و انرژی که هر روز به شرکت می آورد سپاسگزارم.

نیکولا و جاستین با ارائه عملکرد قوی تبلیغ‌کننده، ایجاد ارتباطات عمیق با محصول و فروش و گسترش فرصت‌های پیام‌رسانی تجاری، بر خدمت به شرکا و مشتریان خود متمرکز خواهند بود. ما بر تعهد خود برای کمک به بیش از 200 میلیون کسب‌وکار که از ابزارهای رایگان ما استفاده می‌کنند و بیش از 10 میلیون کسب‌وکار که از تبلیغات شخصی‌شده در پلت‌فرم‌های ما استفاده می‌کنند، کمک می‌کنیم تا بهترین بازده سرمایه‌گذاری خود را داشته باشند.

ما مفتخریم که افراد بیشتری از هر زمان دیگری از پلتفرم‌هایمان استفاده می‌کنند، و سرمایه‌گذاری‌های ما در محصولات تجاری‌مان همچنان خانواده برنامه‌های متا را به عنوان بهترین مکان برای کسب‌وکارها برای ایجاد جامعه، تعامل با مشتریان خود و یافتن افراد جدید قرار می‌دهد. با نگاهی به آینده، ما به سرمایه گذاری در این محصولات ادامه خواهیم داد تا به کسب و کارهای بزرگ و کوچکی که از پلتفرم های ما استفاده می کنند کمک کنیم تا رشد کنند، زیرا وقتی آنها رشد می کنند، ما رشد می کنیم.

مدیر ارشد بازرگانی مارن لوین امروز اعلام کرد که متا را پس از 13 سال حضور در شرکتی که در آن چندین نقش رهبری داشت، ترک خواهد کرد. او تا تابستان در این تیم خواهد ماند تا انتقال بدون درز را تضمین کند. در حرکت رو به جلو، نیکولا مندلسون و جاستین اوسوفسکی نقش‌های گسترده‌تری را به‌عنوان ارشدترین رهبران فروش و شراکت ما بر عهده می‌گیرند، شرکت را با تبلیغ‌کنندگان و شرکای خود نمایندگی می‌کنند و به خاویر اولیوان، مدیر ارشد اجرایی گزارش می‌دهند. این ساختار جدید همچنان تیم‌های تجاری و محصول ما را به هم نزدیک‌تر می‌کند و به آنها کمک می‌کند تا برای خدمت به مشتریان خود به طور مؤثرتری عمل کنند.

مارن در 21 فوریه 2023 از سمت CBO کناره‌گیری می‌کند و تا پایان تابستان کارمند باقی خواهد ماند.

منبع

او افزود: «نیکولا در صنعت تبلیغات شهرت قوی و خوبی دارد و جاستین ترکیبی منحصر به فرد از محصول، عملیات و تجربه تجاری دارد که در این نقش جدید به خوبی به او خدمت خواهد کرد». “آنها هر دو رهبران اثبات شده ای هستند، و ما خوش شانس هستیم که آنها این کار مهم را رهبری می کنند و شرکت را با تبلیغ کنندگان و شرکای خود نمایندگی می کنند.”