Meta Connect 2022: Meta Quest Pro، VR اجتماعی بیشتر و نگاهی به آینده

با Reality Labs، ما در حال اختراع یک پلت فرم محاسباتی جدید هستیم – پلت فرمی که بر اساس افراد، ارتباطات و روابط مهم ساخته شده است. بازدید کنید فناوری در متا برای داستان کامل در مورد آخرین تحقیقات ما.

Meta Quest Pro اولین محصول از سری جدید هدست های پیشرفته است که برای گسترش امکانات واقعیت مجازی و ترکیبی ساخته شده است. لنزهای پنکیک آن نور را چندین بار روی هدست تا می‌کنند و در عین حال تصاویر واضح‌تری را نشان می‌دهند. یک باتری جدید و منحنی در پشت کمک می کند تا Meta Quest Pro به طور کلی هدستی متعادل تر و ارگونومیک تر باشد.

ما پیش‌نمایش نسل بعدی آواتارهای متا را که گویاتر و دقیق‌تر خواهند بود، مشاهده کردیم – و آواتارهای تمام بدن را در VR اعلام کردیم که از دنیای متا هوریزون شروع می‌شود. در خارج از VR، ما آواتارها را به چت ویدیویی می‌آوریم که از مسنجر و واتس‌اپ شروع می‌شود، بنابراین می‌توانید بدون روشن کردن دوربین خود ابراز نظر کنید و واکنش نشان دهید.

در سال‌های اخیر، ما جزئیات کمی در مورد دستگاه VR بعدی خود که پروژه کامبریا نامیده‌ایم، به اشتراک گذاشته‌ایم. امروز، نام رمز را حذف می کنیم و Meta Quest Pro را معرفی می کنیم. این هدست رده بالا از 25 اکتبر با قیمت 1499.99 دلار عرضه خواهد شد. تو می توانی Meta Quest Pro خود را از قبل سفارش دهید بر meta.com.

رئیس و مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا به مارک پیوست تا شراکت جدیدی را اعلام کند که سال آینده ابزارهای قدرتمند کار و بهره وری را برای Meta Quest Pro و Meta Quest 2 به ارمغان می آورد، از جمله برنامه های Microsoft Windows 365 و Microsoft Teams و امکان پیوستن به جلسه Teams. از داخل اتاق های کاری متا هورایزن.

هدست Meta Quest Pro روی پایه شارژ آن.

این یک گام بزرگ رو به جلو در تحقق وعده متاورز است، و موارد بسیار بیشتری برای پوشش دادن وجود دارد، بنابراین تمام جزئیات را در سایت ما دریافت کنید. وبلاگ متا کوئست.

مشارکت های جدید برای پیشبرد آینده کار

خلاصه‌ای عمیق‌تر از همه اخبار پلتفرم VR ما در این سایت دریافت کنید وبلاگ متا کوئستاز جمله به‌روزرسانی‌های مربوط به تناسب اندام و همکاری چند ساله ما با NBCUniversal برای زنده کردن محتوای نمادین کمدی و ترسناک از طریق تجربیات در متاورس.

به روز رسانی تحقیقات آزمایشگاه واقعیت

فراتر از همه چیزهایی که امروز اعلام کردیم، به‌روزرسانی‌هایی را در مورد تحقیقات خود در زمینه فناوری‌های اساسی برای دستگاه‌های آینده و متاورس به اشتراک گذاشتیم، از جمله:

  • کار ما برای استفاده از هوش مصنوعی و الکترومیوگرافی برای ایجاد رابط های بصری تر و انسان محور است
  • پروژه آریا و همکاری ما با دانشگاه کارنگی ملون برای کمک به افرادی که دارای اختلالات بینایی هستند بهتر در محیط داخلی خود حرکت کنند.
  • دو فناوری برای ساخت و دستکاری اشیاء سه بعدی در متاورژن: میدان های درخشندگی عصبی و رندر معکوس
  • آواتارهای کدک واقع گرایانه، شامل حالات چهره قوی تر و آواتارهای کدک فوری که ساخت آنها سریع تر و آسان تر است.

همچنین این اولین هدستی است که ما ساخته ایم که حسگرهای رو به داخل را برای ثبت حالات طبیعی چهره و ردیابی چشم ادغام می کند. ابروها را بالا بیاورید، لبخند بزنید یا به سادگی با کسی تماس چشمی برقرار کنید، آواتار شما نیز همین کار را خواهد کرد. همه اینها به بهبود حضور اجتماعی کمک می کند – این احساس که شما در کنار کسی هستید بدون توجه به اینکه در کجای جهان هستید.

Meta Quest Pro با در نظر گرفتن بهره وری طراحی شده است و برای کسانی که از VR به عنوان ابزاری برای کار استفاده می کنند یک ارتقاء بزرگ خواهد بود، اما سخت افزار تنها بخشی از معادله است. ما به همان اندازه بر ایجاد و پشتیبانی از نرم افزارهایی متمرکز هستیم که روش کار شما را بهبود می بخشد.

امروز در متا کانکت، مارک زاکربرگ به رهبران آزمایشگاه های واقعیت در متا و چند مهمان ویژه پیوست تا پیشرفت ما در تحقق متاورس را به نمایش بگذارد. ما موفقیت باورنکردنی Meta Quest 2 را برجسته کردیم، در مورد چگونگی اجتماعی تر شدن واقعیت مجازی بحث کردیم و نوآوری هایی را برای تناسب اندام، بازی و کار به نمایش گذاشتیم. ما همچنین Meta Quest Pro را معرفی کردیم، یک دستگاه پیشرفت که دنیای فیزیکی و دیجیتال را یک قدم بزرگ به هم نزدیک‌تر می‌کند.

Meta Quest Pro را معرفی می کنیم

زمانی که Meta Quest 2 دو سال پیش راه اندازی شد، بیشتر وقت مردم در VR به تنهایی سپری می شد. در حال حاضر، اکثریت در برنامه های چند نفره و اجتماعی صرف می شود.

امروز اعلام کردیم که در حال توسعه Meta Horizon Worlds در وب هستیم تا در نهایت بتوانید تلفن یا لپ‌تاپ خود را بردارید و به دیدار دوستانی بروید که در VR هستند و بالعکس. همچنین نوآوری‌های اجتماعی جدیدی را که با تیم YouTube VR روی آن کار می‌کنیم، اعلام کردیم. اگر با دوستانتان در Meta Horizon Home می‌گردید، به زودی می‌توانید ویدیوهای YouTube را با هم تماشا کنید.

تصویر جزئیات دوربین های رو به بیرون با وضوح بالا Meta Quest Pro.

اطلاعات بیشتر در مورد شراکت ما و سایر اخبار در مورد آینده کار در وبلاگ متا کوئست.

تجربیات اجتماعی جدید در VR و فراتر از آن

دوربین‌های رو به بیرون با وضوح بالا 4 برابر پیکسل‌های Meta Quest 2 را ثبت می‌کنند و Meta Quest Pro را به اولین دستگاه واقعیت ترکیبی تمام رنگی تبدیل می‌کنند. امکاناتی را تصور کنید که دنیای فیزیکی و دیجیتال در نهایت می توانند به طور یکپارچه با هم تعامل داشته باشند، بدون اینکه گردن خود را برای نگاه کردن به یک تلفن خم کنید.

یک GIF که انواع مختلف متا آواتارهای رسا را ​​نشان می دهد.

آینده فقط کمی به زمان حال نزدیک شد.

تصویری که دنیای Horizon را در یک دستگاه تلفن همراه نشان می دهد.

اسکرین شات جلسه تیم های مایکروسافت را در واقعیت مجازی نشان می دهد.

اخبار متا کانکت را در پست های زیر بخوانید:

منبع