Meta Quest 2 و Ray-Ban Stories به عنوان دو مورد از چیزهای مورد علاقه اپرا در سال 2022 انتخاب شدند


Meta Quest 2 و Ray-Ban Stories برای آن انتخاب شده اند چیزهای مورد علاقه اپرا 2022، فهرست سالانه هدایای تعطیلات ضروری است.

داستان های ری بن

عینک‌های هوشمند نسل اول ما، Ray-Ban Stories، به شما امکان می‌دهند عکس‌ها و ویدیو بگیرید، به موسیقی گوش دهید و از صدای خود برای تماس یا ارسال پیام استفاده کنید – تا زمانی که تلفنتان باقی می‌ماند، بتوانید در کنار دوستان، خانواده و دنیای اطرافتان حضور داشته باشید. در جیب شما

“حالا، این عالی است – در واقع، ممکن است فقط هدیه سال باشد! آنها شبیه عینک آفتابی کلاسیک و ساده Wayfarer هستند، اما در واقع به تلفن شما متصل می شوند. می توانید به موسیقی یا پادکست گوش دهید، به تماس ها پاسخ دهید و حتی عکس و فیلم بگیرید. برای انجام این کارها فقط یک ضربه ساده یا فرمان صوتی کافی است. و در پرونده خود اتهام می زنند!»
– همانطور که اپرا می گوید OprahDaily.com

متا کوئست 2

متا کوئست 2 هدست واقعیت مجازی بی سیم ما است که به شما امکان می دهد تجربه کنید بازی های همه جانبه، سرگرمی، تجربیات اجتماعی و بیشتر. برای مدتی محدود، هر خرید هدست جدید شامل پیشنهادی برای دانلود بازی محبوب ریتم واقعیت مجازی است صابر را بزن بدون هزینه اضافی

زمانی که اولین نسخه از این هدست واقعیت مجازی منتشر شد، آن را به یک چیز مورد علاقه تبدیل کردیم، زیرا روشی را دوست داشتیم که به شما اجازه می داد بازی کنید، در کلاس های تناسب اندام شرکت کنید و مکان های دور را کاوش کنید. این نسخه به روز شده به شما این امکان را می دهد که همه این کارها و موارد دیگر را انجام دهید. اکنون می‌توانید هر اینچ از متاورس را با دوستی که یک هدست نیز دارد کشف کنید.
– همانطور که اپرا می گوید OprahDaily.com

بیشتر بدانید و خرید کنید متا کوئست 2 (شروع از 399.99 دلار آمریکا) و داستان های ری بن (شروع از 299 دلار آمریکا) در meta.com. هر دو داستان Ray-Ban و Meta Quest 2 در راهنمای هدیه Oprah’s Favorite Things در آمازون در دسترس هستند. amazon.com/oprah، و همچنین از طریق اپلیکیشن آمازون در iOS و اندروید.

*افرادی که از 1 آگوست 2022 تا 31 دسامبر 2022 یک متا کوئست 2 جدید خریداری می کنند و قبل از 31 ژانویه 2023 دستگاه را با استفاده از حسابی که قبلاً ندارد فعال می کنند. صابر را بزن فعال خواهد شد قادر به دانلود خواهد بود صابر را بزن بدون هزینه اضافی به مدت 14 روز پس از فعال سازی.

منبع