Meta Quest Pro اکنون در دسترس است

این ایده آل برای سازندگان، معماران، مهندسان، طراحان، و دیگرانی است که می خواهند گردش کار خود را افزایش دهند و خلاقیت خود را افزایش دهند. و به ما کمک می کند تا پیشرفت کنیم آینده کار با طیف وسیعی از تجربیات و مشارکت های جدید که Quest Pro را برای افراد و کسب و کارها حتی بهتر می کند. اینجا کلیک کنید برای یادگیری بیشتر

حرکت متا کوئست به جلو

بازدید کنید meta.com برای اطلاعات بیشتر یا خرید Meta Quest Pro خود امروز.

منبع

یا تصور کنید که پیکاسوی درونی خود را کانالیزه کنید. شما در VR هستید، سبک‌ها، رنگ‌ها و قلم‌های مختلف نقاشی را آزمایش می‌کنید و هر بار که یک عکس را به پایان می‌رسانید، هنر مجازی را به دیوار اتاق نشیمن خود آویزان می‌کنید. و دقیقاً در همان نقطه باقی می‌ماند تا هر زمان که هدست خود را روی آن قرار می‌دهید، برای لذت بردن شما در آنجا باشد. حتی می‌توانید دوستان خود را از سراسر جهان دعوت کنید تا از استودیوی هنری مجازی خود دیدن کنند. این به دلیل رنگی Passthrough Meta Quest Pro و ویژگی‌های لنگر فضایی مشترک، با استفاده از برنامه‌ای به نام امکان‌پذیر است. نقاشی VR.

و با Meta Quest Pro، ما به بهبود تجربه نرم افزار VR ادامه می دهیم. ما می دانیم که جامعه Meta Quest راه های جدیدی را برای ثبت و به اشتراک گذاری تجربیات شگفت انگیز واقعیت ترکیبی خود با این دستگاه جدید درخواست کرده است، بنابراین ما در به روز رسانی نرم افزاری آینده، ضبط و کستینگ را برای MR اضافه خواهیم کرد.

ایده آل برای آینده کار

با انتشار Meta Quest Pro، توسعه دهندگان می توانند شروع کنند ایجاد تجربیات همهجانبه برای آن امروز ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم آنها با ابزارهای جدید منتشر شده برای چه چیزی خلق خواهند کرد بستر حضورمجموعه ای از قابلیت های درک ماشین و هوش مصنوعی ما که شامل Movement SDK، Passthrough تمام رنگی، لنگرهای فضایی مشترک و موارد دیگر می شود.

در Meta Connect 2022، ما اعلام کردیم متا کوئست پرو، اولین مورد از هدست های واقعیت مجازی رده بالای جدید ما. دارای ویژگی‌های نوآورانه‌ای مانند سنسورهای با وضوح بالا است که تجربه‌های واقعیت ترکیبی تمام رنگی را امکان‌پذیر می‌کند، نسل بعدی اپتیک‌های پنکیک، نمایشگرهای LCD پیشرفته که تصاویری واضح ارائه می‌دهند، طراحی کاملاً جدید، براق و راحت همراه با تنظیم تناسب هدایت‌شده، و ردیابی چشم و حالات طبیعی صورت برای افزایش حضور اجتماعی.

به لطف ویژگی‌های سخت‌افزاری نوآورانه‌اش، Meta Quest Pro می‌تواند طیف گسترده‌ای از تجربه‌های واقعیت مجازی جدید و واقعیت ترکیبی را فعال کند.

Meta Quest Pro امروز با قیمت 1499.99 دلار در دسترس است. این قیمت شامل هدست، دو کنترلر Meta Quest Touch Pro با قابلیت ردیابی خودکار، نوک قلم، مسدود کننده های نور جزئی و یک پایه شارژ می شود. می توانید آن را در آن بخرید هر کشوری که محصولات متا کوئست پشتیبانی می شوند، هر دو در meta.com و در خرده فروشان منتخب از جمله بهترین خرید در ایالات متحده و کانادا، آرگوس و کاری در انگلستان و FNAC و بولانجر در فرانسه. همچنین می توانید از آمازون در آمریکا، انگلستان، کانادا، و فرانسه.

تجربیات کاملاً جدید و پیشرفته

Meta Quest Pro برای پشتیبانی از طیف گسترده ای از ابزارهای همکاری و بهره وری طراحی شده است که به شما امکان می دهد کار خود را در بالای دنیای فیزیکی قرار دهید و فضای مجازی گسترده ای را برای انجام چند کار در اختیار شما قرار دهد.

به عنوان مثال، تصور کنید که در دفتر خانه خود در حال برگزاری یک جلسه در اطراف یک میز مجازی بزرگ با کل تیم خود هستید که همگی در خانه مشغول به کار هستند. می توانید میز واقعی خود را ببینید و از صفحه کلید و ماوس فیزیکی خود استفاده کنید. هنگامی که نیاز دارید چیزی را برای تیم خود توضیح دهید، می ایستید و آن را روی یک تخته سفید مجازی عظیم ترسیم می کنید تا همه ببینند. همانطور که نقاشی می کنید، می توانید عبارات درک را در چهره آواتارهای هم تیمی های خود مشاهده کنید. این در Meta Quest Pro امکان پذیر است اتاق کار افق به لطف عبور تمام رنگی هدست، ردیابی چشم و حالات طبیعی صورت.

همه اینها Meta Quest Pro را به دستگاهی عالی برای همکاری و کار بسیار طبیعی تر در VR تبدیل می کند. و ما قصد داریم در طول زمان با توسعه دهندگان همکاری نزدیک داشته باشیم تا یک اکوسیستم غنی از تجربیات ایجاد کنیم که از قابلیت های واقعیت ترکیبی و حضور اجتماعی خلاقانه Meta Quest Pro استفاده کند.

هنگامی که وارد هدست جدید خود می شوید یا به برنامه موبایل Meta Quest دسترسی پیدا می کنید، می توانید این عناوین را در فروشگاه Meta Quest پیدا کنید. همچنین مجموعه‌های مدیریت‌شده‌ای از محتوای واقعیت ترکیبی، برنامه‌های بهره‌وری که محل کار شما را زنده می‌کنند، برنامه‌ها و بازی‌هایی که دارای ردیابی دستی هستند و حضور اجتماعی را تحت تأثیر قرار می‌دهند و موارد دیگر را خواهید یافت. برای نگاهی به خط راه اندازی، اینجا کلیک کنید. و در حین کاوش در این برنامه‌های همهجانبه، دکمه متا را فشار دهید تا به یکی از آخرین ویژگی‌های Meta Quest Pro دسترسی پیدا کنید، که به شما امکان می‌دهد یک مرورگر را باز کنید، پیام ارسال کنید یا با سایر برنامه‌های دوبعدی تعامل داشته باشید بدون اینکه از تجربه همهجانبه خود خارج شوید.