Quickstyle یک چالش رقص Reels را برای سازندگان در هند اعلام کرد


گروه رقص نروژی Quickstyle، در اولین تور هند خود، در حالی که در دفتر ما در بمبئی به گروهی متشکل از بیش از 350 سازنده محتوا خطاب می‌کرد، چالش Reels را اعلام کرد. چالش ایجاد یک رقص با آهنگ “Dilbar” توسط @tech_panda است، و فرصت کافی را به مردم می دهد تا نسخه خود را از چالش انجام دهند.

اجرای عروسی کوییک استایل به آهنگ “کالا چشما” سال گذشته در Reels ترند شد و توجه جهان را به خود جلب کرد. از آنجایی که حلقه آنها ویروسی شد در ژوئن 2022، شخصیت های عمومی مانند دمی لواتو، جیمی فالون و شیخار داوان همه به آن گرایش پیدا کرده‌اند که منجر به میلیاردها نمایشنامه شده است.

ما تیهیجان زده از عشق مردم هند به Quickstyle. تحسینی که با ترند «کالا چشما» آغاز شد تا به امروز ادامه داشته است. از طریق این بازدید، ما می‌خواهیم شما را بهتر بشناسیم، با فرهنگ اینجا ارتباط برقرار کنیم و به دیگران الهام دهیم که مرم خودشان را پیدا کنند، همان چیزی که ما با موسیقی و رقص روی قرقره داریم.»

بلال مالک، یکی از بنیانگذاران گروه

Quickstyle با سازندگان و چهره‌های عمومی برای حلقه‌های خود همکاری کرد که طی دو هفته آینده منتشر خواهند شد. این گروه همچنین با بیش از 350 شرکتسازندگان ntent، چه به صورت حضوری و چه مجازی، در سراسر هند که بخشی از ما هستند در اینستاگرام متولد شد برنامه آموزش و توانمندسازی سازندگان

«ریلز راهی است که جوانان هندی با هم ارتباط برقرار می‌کنند، می‌آفرینند و روی چیزهایی که دوست دارند همکاری می‌کنند. QuickStyle یک نمونه عالی از این بیان خلاقانه است، زیرا آنها به عنوان یک حس در اینستاگرام منتشر شدند و در سراسر جهان به صورت ویروسی منتشر شدند. در این فرآیند، موسیقی هندی جهانی است. با هدف الهام بخشیدن به سازندگان، و ایجاد محتوای جالب، خوشحالیم که با Quickstyle کار می کنیم و این همکاری ها را تسهیل می کنیم.

پاراس شارما، مدیر و رئیس بخش محتوا و مشارکت های اجتماعی، فیس بوک هند (متا)

به عنوان بخشی از چالش Quickstyle، مردم باید محتوای خود را بر اساس “Dilbar” ایجاد کنند. به قول گروه، “این چیزی فوق العاده ساده نیست، اما خیلی سخت هم نیست. شما می توانید آن را در هر جایی انجام دهید. این نیست که آن را به بهترین شکل انجام دهید. این در مورد انجام آن به روش خود است.»

چالش قابل مشاهده است اکانت اینستاگرام Quickstyle.

منبع